Duben 2012

Bude Nicole na novém albu will.i.ama?

15. dubna 2012 v 18:51 | Daněk |  News
Will.i.am nám zveřejnil tracklist pro jeho nové songy na jeho albu a očividně by na jeho dalším albu měla být i Nicole Scherzinger. Píseň pro toto duo by se měla jmenovat Mona Lisa Smile a na albu je i více spoluprácí, např. s Nataliou Kills (znáte z LMFAO - Party Rock Anthem) nebo s Fergie, se kterou má will.i.am skupinu - The Black Eyed Peas.

Nicole Scherzinger (BEST FANS)

15. dubna 2012 v 12:26 | Daněk |  Moje články
Ahojte, na facebooku mám stránku s jednou holkou (no popravdě jsem spoluadminem já a ona je ta hlavní) a rozjíždíme stránku o Nicole (najdete tam novinky, soutěže, prostě normální fanouškovská stránka...) a já vás tady prosím, nepřidali byste se? Je to pro nás dost důležité a věřím, že se tam přidáte :) Dal jsem ikonku i do menu, tak prosím... Děkujeme všem, kteří dali like :)

P.S.: Timelii (tu úvodní stranu) jsem dělal já, jako i profilový obrázek.

Dvouhodinovka

15. dubna 2012 v 12:17 | Daněk |  Blog
// Od: Daněk // 14.4.2012 - ??? // Spokojenost: 90% // Název: Dvouhodinovka //
Tenhle design jsem udělal se vším všudy za dvě hodiny. Podle toho to podle mě taky dopadlo.. :D A podle toho taky ten název ;) Dělal jsem ho já sám, už mě nebavilo se dívat na tamten, který nebyl ode mě. Potřeboval jsem něco od sebe, něco pěkného (v mém případě nepěkného).. :) Když kliknete na Nicole nad menu, slouží to jako záhlaví a když kliknete na Try With Me, spustí se vám klip. Vychytané, ne? :D No, nevím jak dlouho se tady udrží... Co říkáte vy? :)

Šťastnou cestu, blogu!

15. dubna 2012 v 12:03 | Daněk |  Blog
// Od: Winter // ??? - 14.4.2012 // Spokojenost: 76 % // Název: Šťastnou cestu, blogu! //
Tenhle design je tady od počátku věků (nevím přesné datum) do 14. dubna 2012. Dělala ho moje kamarádka Winter, ale už mě začínal pěkně kakat :D Tak jsem si designy začal dělat sám (vážně jsem jich udělal mnoho, jenže jen jeden to ustál). Design je jednoduchý a jak se říká "V jednoduchosti je krása". A proč ten název? Protože blog přece jen začínal, takže aby mu ten design tak trochu "vymetal cestičku" :D Já vím, je to debilní :D

Nicole Scherzinger ft. Rihanna, Beyoncé - Right There Boy

9. dubna 2012 v 17:02 | Daněk |  Moje články
Když jsem na YouTube hledal fanouškovské remixy s Nicole, našel jsem jeden, který se mi vážně zalíbil. Píseň se na YouTube dostala minulý rok - 10.08.2011 a na to, jaký je tento song dobrý, má podle mě málo shlédnutí - pouze přes 4 000. Minulý rok se ale mohla poslechnout jen samotná píseň, teď už i máme fanouškovské video! Video je staré od 20.01.2012 a má přes pouhých 1000 shlédnutí!

Na písni se podílí Nicole (hlavní píseň Right There), Rihanna (Rude Boy) a Beyoncé (Check On It). Na menší spolupráci je tam i 50 Cent (z písně Right There) a Slim Thug (z písně Check On It). Mně se song hodně líbí, hlavně proto, protože tam ty písně sedí a všechny tři mám v lásce, takže u mě není co řešit. Sice jsou písně v originále lepší a chybí mi tam více Beyoncé, ale vážně povedené.
+ Na YouTube najdete taky jiné remixy s Nicole, ale ty podle mě nejsou tak dobré, jako tento.
Nicole Scherzinger ft. LMFAO - Don't Hold You Anthem

Podoba mezi Nicole Scherzinger a Roselyn Sanchez

7. dubna 2012 v 9:13 | Daněk |  Moje články
Herečka Roselyn Sanchez je velmi podobná naší milované zpěvačce a herečce Nicole Scherzinger, o tom není pochyb.

Někteří lidé v Americe považují Roselyn Sanchez jako "podobné dvojče" Nicole Scherzinger, a vážně, jsou si podobné. Tyto herečky si spolu zahrály ve filmu "Všechny chtějí Papiho" (Chasing Papi).
V tomto filmu Nicole obsadili jen na krátkou chvíli, a to takovou, že Roselyn Sanchez kandiduje na další Miss Portoriko, jenže v tom příjde Nicole a zarazí jim to. Ano, i ve filmu to udělali tak, že nikdo nerozpozná Nicole od Roselyn.
Můj názor: Myslím si že tento film je dosti povedený, jen mě mrzí, že do něj nezakompovali Nicole více. Na podobu jsem si poprvé všiml ve filmu "Všechny chtějí Papiho" a vášně by je rozeznal jen někdo, aspoň v mých letech, jenže když jsem v té době pořád poslouchal Pussycat Dolls, tak to znáte...

Scherzinger Fans!

5. dubna 2012 v 15:03 | Daněk |  Blog
Asi všichni víte, o co tady jde. Prostě to zhrneme - Jsi fanoušek Nicole a nemáš problém se zapsat? Udělej tak, ale ještě před tím...

♦ Tuto ikonu si dáš do viditelného místa, nejlépe do menu!
♦ Ikona by měla být klikací tzv. "klikačka" na můj blog.

Děkuji každému, kdo se přihlásí!

Vyretušovaná fotka Nicole

4. dubna 2012 v 17:02 | Daněk |  Moje články

Když jsem si před chvílí prohlížel fotky Nicole na facebooku, tak mě zaujala jedna. Nicole je na ní sice vyretušovaná a docela hodně upravená, ale i tak. Fotka je z photoshootu Killer Love (photoshoot pro její album). Tuhle fotku jsem tady dal, protože chci znát váš názor, a přeci nechci, aby tady byl jen jeden článek...